A Reflex Környezetvédő Egyesület az I. Győri Klíma EXPO elnevezésű rendezvényhez kapcsolódva az energiatudatosság növelését célzó figyelemfelkeltő akciót és játékos gyerekfoglalkozásokat szervezett. A rendezvény témája szorosan kapcsolódott programunk tartalmi elemeihez. Az akció keretében bemutattuk az érdeklődőknek interaktív energiatudatossági kiállításunkat és energetikai tanácsadást biztosítunk számukra. A 6-14 éves gyerekek számára az energiahatékonysággal, az energiatakarékossággal, valamint a megújuló energiák hasznosításával foglalkozó, játékos, élményalapú foglalkozásokat tartottunk.

A foglalkozáson a gyerekek élményszerűen, szerelőjátékok és kvízjáték segítségével ismerkedhettek a megújuló energiaforrások hasznosításának lehetőségeivel. Az eseményt 2021. szeptember 11-én rendeztük meg a győri Olimpiai Sport Parkban 10.00 és 18.00 óra között. A program a Reflex Környezetvédő Egyesület - Légből kapott energia - energiatudatos gondolkodást és életmódot elősegítő program elnevezésű, KEHOP-5.4.1-16-2016-00573 azonosító számú projektjében valósul meg.

Reflex-ház beosztása

EFOP - program

TOP - program

KEHOP - program

Papírkalkulátor

 

 

Megelőzési kisokos

 


 

Ökoiskola

Okosuli

Zöld óvoda

Zöld ovi

Ökológiai lábnyom számítás

Ökológiai lábnyom számítás