A Reflex hagyományainak megfelelően, projektjeinek zárásakor igyekszik egy-egy értékelő, összegző, másoknak hasznos segédanyagként kézbe vehető kiadványt megjelentetni. Így történt ez a „Csak tiszta forrásból" vízbázis-védelmi program esetében is. Dr. Hajósy Adrienne, dr. Kalas György és Lajtmann József állította össze azt a trilógiát, amely a Víz keretirányelv bemutatásától, az iskolai, önkormányzati és civil szervezeti szereplőknek adott hasznos információkon át a víz általános ismertetéséig tart. A kiadvány beszerezhető a Reflex győri tanácsadó irodájában és csatoljuk elektronikus formában is.

Mellékletek:
FájlFájlméret
Fájl letöltése (Hazai-ivobazisok(2).pdf)Hazai ivóízbázisok - kiadvány1078 kB

Reflex-ház beosztása

EFOP - program

Ökoiskola

Okosuli

Zöld óvoda

Zöld ovi

Papírkalkulátor

 

 

Megelőzési kisokos

 


 

Ökológiai lábnyom számítás

Ökológiai lábnyom számítás