Az élővilág számára meghatározó és egyre nagyobb veszélyben lévő vízkincsről tartottunk előadásokat általános iskolai diákoknak. Matula bácsi „segítségével" a tüskevári vízi világ, vizes élőhelyek gazdagságától, a talpunk alatti vízkincs megismertetésén át, a víztakarékosság egyszerű rejtelmeiről volt szó előadásainkon. Bízunk benne, hogy a Reflex által az elmúlt évtizedekben összegyűjtött nyomtatott- és filmanyag, ezek bemutatása, az ismeretek továbbadása sok fül és szem számára volt érdekes, és el nem felejthető értékes tudásanyag.

(Képeinken Lajtmann József és Nagy Péter tart előadást a Kisbajcsi Vörösmarty Mihály Általános Iskola tanulóinak. Helyszíne a Reflex gyűjteményes kiállításának helyet adó győri Arany János Művelődési Ház pincegalériája.)

Reflex-ház beosztása

EFOP - program

Ökoiskola

Okosuli

Zöld óvoda

Zöld ovi

Papírkalkulátor

 

 

Megelőzési kisokos

 


 

Ökológiai lábnyom számítás

Ökológiai lábnyom számítás