A Pannon Víz Zrt., a Reflex Egyesület partnerszervezete „gyárlátogatáson" látta vendégül a vizes témákkal foglalkozó győri civil szervezetek tagjait a Révfalui vízmű telepen. A kiváló ivóvizet adó kúthálózat, a minimális tisztítási igényt biztosító és a város, valamint a környező települések nagy részét ellátó berendezések megismerése hasznos tudásanyagot adott a résztvevőknek.

A győri zöld szervezetek képviselőit Tóth László mérnök úr, a Pannon Víz Zrt. diszpécsere kalauzolta végig a Győr-révfalui vízmű telep vízbázisán, kútsorán, irányító, kezelő, tisztító és szolgáltató épületeiben. A város ivóvízét biztosító komplexumban megismerhettük a tároló- és kiszolgálóterek (víztornyok, medencék, hálózat) automatikus irányítási rendszerét, annak aktuális információs helyzetét, adatait. Betekinthettünk a legmodernebb gépesítésű, magas színvonalú vízellátási rendszer széles spektrumába, amely biztosítja, hogy a csapunkból jó vizet kapjunk.

Reflex-ház beosztása

EFOP - program

TOP - program

KEHOP - program

Papírkalkulátor

 

 

Megelőzési kisokos

 


 

Ökoiskola

Okosuli

Zöld óvoda

Zöld ovi

Ökológiai lábnyom számítás

Ökológiai lábnyom számítás