Az elmúlt napokban Egyesületünk és a Bakonyerdő Zrt. vezetői Együttműködési megállapodást írtak alá. Az egyedi és mintaként használható közös megfogalmazás a Reflex bakonyi tevékenységeinek magasabb színvonalon való megvalósíthatóságát segíti elő.

A farkashegyi ökológiai központ és erdei iskola egészéves rendezvényeinél a természetismeret, az erdő- és vadgazdálkodás, a védett területek ismerete, a források, patakok és karsztvizek védelme kapott kiemeltebb hangsúlyt az együttműködési vállalásokban.

Mellékletek:
FájlFájlméret
Fájl letöltése (Bakonyerdő együttműk. megáll..pdf)Bakonyerdő együttműködési maegállapodás167 kB

Reflex-ház beosztása

EFOP - program

TOP - program

KEHOP - program

Papírkalkulátor

 

 

Megelőzési kisokos

 


 

Ökoiskola

Okosuli

Zöld óvoda

Zöld ovi

Ökológiai lábnyom számítás

Ökológiai lábnyom számítás