Október hetedikén a Reflex Egyesület munkatársai egészdélutánt betöltő, kilenc előadásban beszéltek, vetítettek, nyomtatványok, kiadványok által adtak ízelítőt a környezeti értékekről a pápateszéri iskola diákjainak, pedagógusainak. Az értékekből elsősorban, sőt kiemelten a vízkincsről, illetve annak védelméről esett a legtöbb szó.

 

A 8-14 éves gyerekek, azaz a 3.-4. osztályosok, az 5.-6. osztályosok és a 7.-8. osztályosok Nagy Péter vetítéses előadásában a törvény által ex-lege védett forrásokról, Lajtmann József kiadványokkal, játékos kérdőívekkel és képekkel illusztrált előadásában a földi és hazai vízkincsekről, míg Kalas György a vízfelhasználásról és a papír hagyományokkal bíró megőrzéséről, újra használatáról beszélt a nebulóknak.

Reflex-ház beosztása

EFOP - program

TOP - program

KEHOP - program

Papírkalkulátor

 

 

Megelőzési kisokos

 


 

Ökoiskola

Okosuli

Zöld óvoda

Zöld ovi

Ökológiai lábnyom számítás

Ökológiai lábnyom számítás