A Reflex Egyesület hagyományos nyári természetfotós tábora ezen a nyáron a vizeket vette a lencse célkeresztjébe. Az immáron IX. fotóstábor a „Rómer Flóris nyomában a bakonyi vizek mentén" szellemében tevékenykedett. A részvevők míves képei a pápateszéri polgármesteri hivatal dísztermében lettek bemutatva.

A zömében fiatal alkotók által készített képekből összeállított kiállítás megnyitóján sok érdeklődő vett részt. Köszöntőt mondott a természetfotós tábor szakmai vezetője Szabó Béla fotóművész, valamint a Lajtmann József a Reflex Egyesület vizes programjainak vezetője. Megnyitó beszédében, elismerő, baráti szavait Völfinger Béla Pápateszér polgármestere osztotta meg a jelenlévőkkel. A hagyományoknak megfelelően a nyitótárlat a községben került először a látogatók elé, ezúttal a Polgármesteri Hivatal dísztermében. A vándorkiállításra tervezett fotókat szeptember elsejéig lehet a hivatalban megtekinteni.

 

Csatolt link:

http://reflexegyesulet.hu/index.php/570-a-ix-papateszeri-termeszetfotos-tabor-kiallitasa

 

 

Mellékletek:
FájlFájlméret
Fájl letöltése (plakat_A3(1).pdf)Kiállítás meghívó5858 kB

Reflex-ház beosztása

EFOP - program

TOP - program

KEHOP - program

Papírkalkulátor

 

 

Megelőzési kisokos

 


 

Ökoiskola

Okosuli

Zöld óvoda

Zöld ovi

Ökológiai lábnyom számítás

Ökológiai lábnyom számítás