Tájékoztatjuk a győri civil szervezeteket, hogy az Ökostúdió Alapítvány NEA működési pályázata támogatásának köszönhetően 2017. április 1. és 2018. március 31. között a civil szervezetek számára rendszeres jogi fogadóórát tart a Reflex Környezetvédő Egyesület irodájában. Tehát az eddigi telefonos, illetve elektronikus kapcsolattartás mellett lehetőség lesz Jogsegély-szolgálatunkkal való személyes konzultációra is.

A fogadóórák időpontja: minden hónap első és harmadik hetében, csütörtökön délután 14- és 16 óra között.

Helyszín: Győr, Bartók u.7. (Reflex iroda)

Az esetleges változásokról a Kisalföld napilap Győri oldalán a közérdekű híreknél tájékoztatást adunk.

A fogadóórára előre bejelentkezni nem kell (de hasznos lehet).

A jogsegély szolgáltatás a civil szervezetek számára ingyenes – elsősorban az alábbi „civil" témákkal kapcsolatos kérdéseket várjuk:

- egyesületek, alapítványok megalakulása, bejegyzése – a közhasznúsági státusz megszerzésével/ megtartásával kapcsolatos teendők
- a civil szervezetek létesítő okiratával,jogszerű működésével kapcsolatos tudnivalók
- közérdekű adatok beszerzésével kapcsolatos segítség nyújtása a civil kontroll erősítése érdekében,
- társadalmi részvétel segítése a jogalkotási folyamat nyilvánossága illetve a különféle döntéshozatali eljárások hatékonysága és nyilvánossága érdekében

A fentiekkel kapcsolatos kérdéseket természetesen továbbra is fogadjuk telefonon, illetve e-mailben is.

Ökológiai Stúdió Alapítvány
9028 Győr, Vándor u.9.