A Reflex Környezetvédő Egyesület részvételével zajló „A jövő ahogyan mi szeretnénk – Helyi önkormányzatok a fenntartható fejlődésért!" című nemzetközi projekt kapcsán a klímaigazságosság témáját körüljáró kiadványsorozat készült.

A projekt során többek közt Amazonas-menti indián képviselők látogattak el európai országokba (köztük - a Reflex Környezetvédő Egyesület koordinálásával is - Magyarországra), így az összefoglaló anyag az út kapcsán született tapasztalatokat és önkormányzatok, városok számára tett ajánlások összegzését tartalmazza.

A 3 részes kiadvány angol nyelven érhető el a projekt honlapján.

A kiadvány megjelenését az Európai Unió támogatta.

Szólj hozzá!


Biztonsági kód
Frissítés

Reflex-ház beosztása

EFOP - program

TOP - program

KEHOP - program

Papírkalkulátor

 

 

Megelőzési kisokos

 


 

Ökoiskola

Okosuli

Zöld óvoda

Zöld ovi

Ökológiai lábnyom számítás

Ökológiai lábnyom számítás