Tisztújító közgyűlést tartottunk 2017. május 17-én, ahol a tagság elfogadta a 2016. év szakmai és pénzügyi tevékenységéről szóló beszámolókat, valamint a következő évre vonatkozó tevékenységi és gazdálkodási tervet. Ezt követően zajlott le a tisztújítás, hiszen a vezető tisztségviselők mandátuma lejárt. A következő 5 évre megválasztott vezetőség tagjai: Halbritter András, Horváth Ferenc, Horváth Lajos, Janák-Németh Veronika, Kalas György, Lajtmann Csaba és Nagy Péter. Az egyesület elnökének további 5 évre Horváth Ferencet választotta a közgyűlés. Az Ellenőrző Bizottság elnöke ismételten Kilián Kálmán lett, az egyesület gazdasági vezetője Takács Katalin maradt.

Szólj hozzá!


Biztonsági kód
Frissítés

Reflex-ház beosztása

EFOP - program

TOP - program

KEHOP - program

Papírkalkulátor

 

 

Megelőzési kisokos

 


 

Ökoiskola

Okosuli

Zöld óvoda

Zöld ovi

Ökológiai lábnyom számítás

Ökológiai lábnyom számítás