Április 21-én a Föld Napjához kapcsolódóan Öko-napot rendeztek a Csornai Általános Iskolában, melynek sikeres megvalósítása érdekében a Reflexet is bevonták közreműködőként. A rendezvény délelőtti programjában a felső tagozatos osztályoknak egy "körforgásos", több állomásból álló programot terveztek. Az 5-6. és a 7-8. évfolyamosok a különböző állomásokon hallgathatták meg a Reflex szakembereinek előadásait. A 15- 20 perces előadások keretében Kalas György „Kukadiéta” című előadásából tudhattak meg néhány fontos információt a csomagolóanyagok okozta környezeti problémákról, valamint Nagy Péter beszélt a gyerekeknek az ökológiai lábnyomról. A rendezvény után néhány nappal az ökoiskolaként működő intézmény levélben köszönte meg a rendezvény lebonyolításához nyújtott segítséget.

Szólj hozzá!


Biztonsági kód
Frissítés

Reflex-ház beosztása

EFOP - program

TOP - program

KEHOP - program

Papírkalkulátor

 

 

Megelőzési kisokos

 


 

Ökoiskola

Okosuli

Zöld óvoda

Zöld ovi

Ökológiai lábnyom számítás

Ökológiai lábnyom számítás