A Reflex Környezetvédő Egyesület elnöksége a 4./2017. számú elnökségi határozat alapján az egyesület tisztújítással egybekötött 2017. évi rendes Közgyűlését 2017. május 17-re hívja össze. A délután fél 5-kor kezdődő közgyűlés helyszíne a Kristály Étterem új szárnyának pincehelyisége (Győr, Bartók B. u. 9.) lesz. Határozatképtelenség esetén az elnökség a Közgyűlést, az eredeti napirendi pontok­kal 16.45 órára hívja össze. Mind a Közgyűlésen, mind az azt követő kötetlen megbeszélésen minden tagunkra számítunk! Felhívjuk a figyelmet, hogy a Közgyűlésen lehetőség lesz az elmaradt tagdíj-befizetések rendezésére is!

 

A Közgyűlés tervezett napirendi pontjai:

1. a 2016. évi tevékenység beszámolója

2. a 2016. évi gazdasági tevékenység beszámolója

3. az Ellenőrző Bizottság beszámolója

4. az egyesület 2016. évi közhasznúsági mellékletének elfogadása

5. a 2017. évi tervezett tevékenység ismertetése

6. a 2017. évi költségvetési terv ismertetése

7. tisztújítás (Jelölő Bizottság beszámolója, jelöltek bemutatkozása, Szavazatszámláló Bizottság megválasztása, szavazás, eredmények ismertetése)

8. egyéb

Szólj hozzá!


Biztonsági kód
Frissítés

Reflex-ház beosztása

EFOP - program

TOP - program

KEHOP - program

Papírkalkulátor

 

 

Megelőzési kisokos

 


 

Ökoiskola

Okosuli

Zöld óvoda

Zöld ovi

Ökológiai lábnyom számítás

Ökológiai lábnyom számítás