A Cartográfia Bakony térképe és atlasza után újabb turista, kerékpáros és szabadidőtérképre került föl a Reflex Ökológiai Központ és Erdei Iskola. Az 1:50 000 léptékű, SOKORÓ CUHA VÖLGYE térkép bal felső sarkában Győr déli része, jobb alsó sarkában Zirc látható. A Szarvas András térképész mérnök által szerkesztet térkép külön érdekessége, hogy elsőként jelöli a pápateszéri vízimalmokat  (vízimalom, egykori vízimalom, malom helye) a Reflex által megadott koordináták alapján. A Bögi-malom, a Kapcsándi-malom és a Csigi malom mellett a térkép hat egykori malmot névvel jelöl (volt Andrássy-malom, volt Schulmann-malom, volt Szigeti-malom, volt Bolla-malom, volt Kiss-malom, volt Szabó malom), a többi helyét név nélkül. A jelzett turistautakat, természeti és helytörténeti látnivalókat, GPS-koordinátákat is megjelenítő térkép jól használható gyalogos és kerékpáros túrázáshoz. A térkép impresszuma jelzi, hogy az adatszolgáltatást és a korrektúrát a Bakonyerdő Zrt., a Kisalföldi Erdőgazdaság Zrt ravazdi erdészete és a Pannonhalmi Főapátság mellett a Reflex Egyesület is segítette. A Cuha-völgyi Bakonyvasút fotó - Dobronyi Tamás szíves közreműködésével - ugyancsak a Reflex közvetítésével került a térkép címlapjára. A SOKORÓ CUHA-VÖLGYE térkép 2000 forintért kapható (www.map.hu), ám a térképnek egy példánya (amelyet az adatszolgáltatásért tiszteletpéldányként kaptunk) a Reflex-irodában is megtalálható.

 

Részlet a térképből:

 

Szólj hozzá!


Biztonsági kód
Frissítés

Reflex-ház beosztása

EFOP - program

TOP - program

KEHOP - program

Papírkalkulátor

 

 

Megelőzési kisokos

 


 

Ökoiskola

Okosuli

Zöld óvoda

Zöld ovi

Ökológiai lábnyom számítás

Ökológiai lábnyom számítás