A Reflex Környezetvédő Egyesület elnöksége a 3./2016. számú elnökségi határozat alapján az egyesület 2016. évi rendes Közgyűlését 2016. május 19-re hívja össze. A délután 4 órakor kezdődő közgyűlés helyszíne a Kristály Étterem új szárnyának pincehelyisége (Győr, Bartók B. u. 9.) lesz. Határozatképtelenség esetén az elnökség a Közgyűlést, az eredeti napirendi pontok­kal 16.15 órára hívja össze. Mind a Közgyűlésen, mind az azt követő kötetlen megbeszélésen minden tagunkra számítunk! Felhívjuk a figyelmet, hogy a Közgyűlésen lehetőség lesz az elmaradt tagdíjbefizetések rendezésére is!

 

A Közgyűlés tervezett napirendi pontjai:

1. a 2015. évi tevékenység beszámolója

2. a 2015. évi gazdasági tevékenység beszámolója

3. az Ellenőrző Bizottság beszámolója

4. az egyesület éves közhasznúsági jelentésének elfogadása

5. a 2016. évi tervezett tevékenység ismertetése

6. a 2016. évi költségvetési terv ismertetése

7. egyéb

Szólj hozzá!


Biztonsági kód
Frissítés

Reflex-ház beosztása

EFOP - program

Ökoiskola

Okosuli

Zöld óvoda

Zöld ovi

Papírkalkulátor

 

 

Megelőzési kisokos

 


 

Ökológiai lábnyom számítás

Ökológiai lábnyom számítás