A Reflex Egyesület hagyományos nyári természetfotós tábora ezen a nyáron a vizeket vette a lencse célkeresztjébe. Az immáron IX. fotóstábor a „Rómer Flóris nyomában a bakonyi vizek mentén" szellemében tevékenykedett. A részvevők míves képei a pápateszéri polgármesteri hivatal dísztermében lettek bemutatva.

A zömében fiatal alkotók által készített képekből összeállított kiállítás megnyitóján sok érdeklődő vett részt. Köszöntőt mondott a természetfotós tábor szakmai vezetője Szabó Béla fotóművész, valamint a Lajtmann József a Reflex Egyesület vizes programjainak vezetője. Megnyitó beszédében, elismerő, baráti szavait Völfinger Béla Pápateszér polgármestere osztotta meg a jelenlévőkkel. A hagyományoknak megfelelően a nyitótárlat a községben került először a látogatók elé, ezúttal a Polgármesteri Hivatal dísztermében. A vándorkiállításra tervezett fotókat szeptember elsejéig lehet a hivatalban megtekinteni.

Csatolt link: