Két évvel ezelőtt a pápateszéri oktatóközpontunkban ország minden tájáról érkező ismerősök, barátok részvételével tartottuk meg az összejövetelünket az egyesület fennállásának 25. évfordulóját ünnepelve. Az alapítók 1987-ben hozták létre a Reflexet, erre emlékeztünk 2012 őszén. A hivatalos bírósági bejegyzés azonban még két évig váratott magára. Végül a Győr-Moson-Sopron Megyei Bíróság 1989. szeptember 21-én egyesületünket 261. számon, Reflex Környezetvédő Egyesület néven jogerős bírósági határozattal nyilvántartásába bevezette. 2014 szeptemberében tehát újra van okunk az ünneplésre, a megemlékezésre, hiszen hivatalosan csak most lettünk 25-évesek. Isten éltesse a Reflexet a 25. születésnapja alkalmából másodszor is!