2011 november 17-19. között hagyományteremtő szándékkal szerveztek fotóstábort a NYME Apáczai Csere János Kar halgató Laposa Tibor tanár vezetésével.

Az alábbi írás és az Apáczai Hírújságban jelent meg.

 

A helyszín Pápateszér volt, a Bakonyalja, sok szép természeti értékkel. A szállásunkat a Reflex Környezetvédő Egyesület biztosította, a minden igényt kielégítő házában.Az első nap szabadtéri fotózás volt délelőtt, majd délután kerékpárral meglátogattuk a helyreállított Kopcsándi malmot. Ezután egy kis erdei túrával két, sajnos már romos malomnál élhettük ki fotózási vágyainkat.
Másnap délelőtt, kihasználva a nem túl hideget, a természetfotózást és makrofotózást gyakoroltuk.

Ebéd után összeraktunk egy komplett műtermet, ahol a portréfotózás és tárgyfotózás érdekességeit próbáltuk ki. A modellünket megfotóztuk sminkkel és smink nélkül, különböző világításokkal, lefotóztunk egy villát és egy kést, valamint néhány trükköt is megtanultunk, mint pl. a fényképezőgép megfotózása.

Mindkét napon a munka után késő éjjelig értékeltük az elkészített képeket.

Szombaton szabad program volt, aki akart még túrázhatott egyet a környéken.

A tábor alatt közel háromezer kép született, melyekből egy válogatást mutatunk be.

képek

Szólj hozzá!


Biztonsági kód
Frissítés

Reflex-ház beosztása

EFOP - program

TOP - program

KEHOP - program

Papírkalkulátor

 

 

Megelőzési kisokos

 


 

Ökoiskola

Okosuli

Zöld óvoda

Zöld ovi

Ökológiai lábnyom számítás

Ökológiai lábnyom számítás